China WPA gear reducer kuti horizontal ingranazh me vidë vertikale Manufacturers kuti gear dhe Fabrika | Devo Gear

WPA gear reducer box horizontal ingranazh me vidë vertikale kuti e shpejtësisë

Përshkrim i shkurtër:

Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Arrangement përgatitet:
rra
Output Torque:
1.8-2371N.M
Speed ​​Input:
750-1500rpm
Speed ​​Output:
14-280rpm
Vendi i origjinës:
Jiangsu, China (Mainland)
Emri Markë:
DEVO
Emri i produktit:
WPA seri shpejtësi krimbi Reductor
Raport:
10 ~ 60
Shpejtësia Input:
750-1500rpm
Shpejtësia Output:
14-280rpm
Certifikata:
ISO 9001
Output çift rrotullues:
1.8-2371N.M
Fuqia Input:
0.4 ~ 34kw
garanci:
1 ~ 2 vjet
duke:
NSK Duke
Montimi Pozita:
vertikale Kalorësisë

Packaging & dorëzimit

Shitja e Njësitë:
pika e vetme
Single Madhësia Paketa: 
14X11X12 cm
Single Pesha bruto:
4.0 kg

Koha Lead :
Sasi (copë) 1 - 3 4 - 5 > 5
Lindje. Koha (ditë) 5 10 Të negociohet
përshkrim i produktit

WP SERIES ingranazh me vidë pa SPEED Reducer

seri reducer WP, krimb është bërë prej 45 # çeliku me cilësi të lartë nga trajtimit të ngrohjes, dhe rrota rra hidhet me bronz kallaji. Ajo ka rezistencë të mirë veshin, sidomos në cilësinë e mbajtur. Kjo është kryesisht i përshtatshëm për transmetimin ngadalësimin e pajisjeve të ndryshme mekanike të tilla si plastikë, metalurgji, pije, minierë, heqjen dhe transportit, ndërtimit kimike dhe kështu me radhë.

WP SERIES ingranazh me vidë pa SPEED Reducer

wp Struktura seri vizatim


WP seri përmban ingranazh me vidë pa SPEED Reducer:

● Drive pa probleme, dridhje, ndikimi dhe zhurma janë të vogla, raporti ngadalësimi është i madh, shkathtësi është e gjerë, dhe mund të përdoret me një shumëllojshmëri të pajisjeve mekanike.

● raporti Large transmetimit mund të merret me transmetimin e vetme-fazë, dhe struktura është kompakt. Shumica e llojeve të reducers kanë performancë më të mirë të vetë-mbyllje. pajisjet e frenimit mund të ruhen për pajisje mekanike me kërkesat e frenimit.

● meshing humbje fërkime midis dhëmb krimb dhe krimb sipërfaqe gear dhëmbëve është më e madhe, kështu që efikasiteti transmetimit është më e ulët se ajo e veshje, të lehtë për të ngrohur dhe temperaturë të lartë.

● kërkesat më të larta për lubrifikim dhe ftohje.

● compatibility mirë, krimb gear dhe mjerë janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare, Duke, vulë të naftës dhe pjesë të tjera standarde janë përdorur.

Raporti Speed
1/10
1/15
1/20
1/25
1/30
1/40
1/50
1/60
efikasitet
77 ~ 90%
76 ~ 88%
75 ~ 84%
72 ~ 82%
68 ~ 82%
64 ~ 75%
62 ~ 72%
60 ~ 71%

WP SERIES ingranazh me vidë pa SPEED reducer Montimi KURBAT prodhimi dimensionet bosht dhe dimensionet Përmbledhje

WPA SERIES Montimi POZITA


WPA SERIES Montimi POZITA
HIGH QUALITY OUTPUT bosht

bosht i ri standarde, machining multi-precision, përmes rigoroz testit dinamike dhe statike bilancit, për të siguruar zhurmë të ulët dhe funksionimin normal të reducer.

PRECISION pjerrët gear

20CrMn Ti material - aliazh të ulët të karbonit çeliku të
importuara gear përpunimit rëndë makine, fortësi të lartë, punën e qëndrueshme.
Vakum furre carburizing trajtim të ngrohjes, shtresa carburizing uniforme.HIGH QUALITY SHELL MATERIAL

Trupi kuti është bërë nga materiali HT200, e cila është pastruar nga profesionale të shqyrtimit dhe larja e pajisjeve për të siguruar që zgavrën e brendshme e trupit kuti është e pastër pa tallash metali hekuri.

Kompania jone


Zona e aplikimit

WP krimb seri shpejtësi gear reducer

 Kjo është kryesisht i përshtatshëm për transmetimin ngadalësimin e pajisjeve të ndryshme mekanike të tilla si plastikë, metalurgji, pije, minierë, heqjen dhe transportit, ndërtimit kimike dhe kështu me radhë.Paketimi & transportion


PAKETIMI DHE transportion

● Paketimi: Për të siguruar integritetin e paraqitjes së produktit, ne do të zgjedhin kartona, paleta druri dhe paleta druri sipas nevojave të klientit.

● Kohë për dorëzim: Çdo reducer është prodhuar dhe testuar në përputhje me procedurat strikte dhe fikse për të siguruar se cilësia është i saktë para se të nisej nga fabrika dhe shpërndarjen në kohë.

● Mënyra Transporti: Ne do të zgjedhin mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët tanë në bazë të peshës dhe madhësisë së mallrave. Ne gjithashtu mund të zgjidhni mënyrën e transportit në përputhje me nevojat e klientëve tanë.

● Pranimi dhe pas shitjes shërbimi: Pas pranimit të mallrave, ju lutem kontrolloni nëse ata janë në gjendje të mirë. Ne do të sigurojë klientët me të përsosur pas shitjes shërbimi.

FAQ

Q1: A jeni një kompani tregtare apo prodhues ?
A: Ne jemi një prodhues në Jiangsu Province, China. Kompania jonë zotëron aftësinë e prodhimit, përpunimin, hartimin dhe R & D. Ne mirëpresim vizitën tuaj.

Q2: Si kemi zgjedhur modele dhe specifikimet?
A: Sipas detajeve specifike të kërkesave nga ana e hetimit, ne do të rekomandojë modele të produkteve 'mbi sintezen faktorët e fushën e produkteve të përdorimit, pushtet, krahun e çift rrotullues dhe raporti ...

Q3: Sa është çmimi i juaj? A mund të ofrojnë ndonjë zbritje?
A: Çmimet tona janë gjithmonë konkurrues. Nëse konsumatori mund të vendosni një qëllim të madh, ne me siguri do të lejojë zbritje.

Q4: Sa kohë duhet të prisni për reagime pasi kam dërgoni pyetje?
A4: Ne do të përgjigjet sa më shpejt të jetë e mundur, 12 orë në më.

Q5: Cila është periudha juaj garanci produkti?
A: Ne kemi vërtetimin e ISO9001, CE, SGS.

Q6: Çfarë industri janë gearboxes tuaj duke u përdorur?
A: gearboxes tona janë të aplikohen gjerësisht në pajisjet metalurgjike, pajisjeve të minierave, pajisjet automatizimi, makineri e ushqimit, pajisjeve paketimit, pajisjet e duhanit dhe kështu me radhë.

Shërbimi online  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne